Good night, sweetheart

11. srpna 2013 v 1:32 | Miss Nothing |  VLASTNÍ TVORBA
Ty prosby abych to nedělala mě ještě víc přesvědčovaly o tom, že bych to udělat měla. Ta zoufalá slova a prázdné beznadějné výkřiky o pomoc. Jakoby křičeli "víc! víc!" S menším zaváháním jsem bodla znovu. Třísnící čerstvá krev úplně pohltila mou mysl. Líbilo se mi, jak byl bezbranný. Bodla jsem po druhé. Tentokrát bez sebemenšího zaváhání. Byla jsem si téměř jistá tím, že toho budu litovat. Ale v ten okamžik, jsem tomu nevěnovala moc pozornost. Byla jsem jak pomanutá. Opět jsem tvrdě zabodla nůž do jeho bezvládného těla. Jako bych snad měla strach, že se probere. Jako bych se bála, že vstane a přirazí mě k zemi.
Pohltila mě vlna vzteku a euforie. Bolesti a chtíče. Nestačilo mi to, potřebovala jsem víc. Konečně jsem měla pocit, že něco dělám pořádně. Konečně jsem měla pocit, že něco dodělám až do konce. Potřeba dokázat si, že jsem silná a vyřadit ze hry bolest a strach, který mě pronásledoval každou chvíli. Až doposud. Vzduchem se nesla těžká vůně mého omamného parfému, alkoholu, cigaret a krve. Ten pocit, který mě zahltil, byl nepopsatelný. Těžko ho k něčemu přirovnávat. Zadívala jsem se do jeho obličeje. Mohl si za to sám. Všechno jsem na něm nenáviděla a zároveň milovala. Ty jeho čokoládové oči, které se teď jen prázdně dívali do neurčita. Jeho dokonalé tělo a černé husté vlasy. Rty, které vždy dokázaly vyslovit nevyslovitelné. Rty, které líbaly tak nádherně..
Ale teď? Neměla jsem už co ztratit. Jedním letmým pohybem ruky jsem mu zavřela oči. Byl krásnější, než kdy před tím. Kdyby neležel v krvi, myslela bych si, že jen spí. Naposledy jsem ho políbila. Lehce a jemně. Jako by to byl jen poslední polibek na dobrou noc. Ztěžka jsem polkla a vstala. Trochu jsem se zavrávorala na vysokých podpatcích a vydala se směrem ke dveřím. "Spi sladce, miláčku." Zašeptala jsem. Ale nelitovala jsem toho, co jsem udělala. Neměla jsem výčitky z toho, že jsem ho zabila. Ničeho. Jako by se ve mně ztratily veškeré city. Jakoby všechno ve mě umřelo..
Snad jediné, čeho jsem v tu chvíli litovala, bylo to, že moje nádherné, moje drahé, nádherné rudé šaty jsou zničené.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama